Razítka

Výrobek, bez něhož se v úředním postupu už nikdo z nás neobejde. Razítka jsou dokladem o tom, že daná listina je jasným originálem a dokument nelze nijak falšovat ani chápat jako neplatný.
K dostání jsou speciální edice podle druhu využití, razítka s dřevěnou rukojetí, používaná převážně na poště a dalších úřadech, pak druhy určené do kanceláří a pro drobné podnikatele, tedy od těch s hotovými texty, přes ekologická, antibakteriální, až po kapesní a razítka flash určená pro hladké povrchy materiálů jako je kov, sklo nebo plast. Vybírat můžete také z různých barev, velikostí a vzhledů.

Zhotovení na počkání

Prodejci dokážou razítka a jejich textové desky vyrobit podle vašich představ na počkání, vždy jen v řádech několika minut. Cena za takové zhotovení je samozřejmě vyšší, ale tuto službu oceníte ve chvíli, kdy vás tlačí čas a nemůžete si dovolit čekat na standardní dobu výroby, většinou do dvou dnů. I my to dokážeme, stačí jen navštívit naši prodejnu nebo internetové stránky a vybrat si razítko, které potřebujete.

Categories: Nezařazené